Úvod Sučasnosť Ako, kde, kedy...
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 12 až 10 °C a najvyššie denné teploty 18 až 20 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 12 až 10 °C a denné maximá 16 až 18 °C.

Ako, kde, kedy... PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Mária Minárová   
Štvrtok, 05 Júl 2012 17:27

Tento rok sa DH Skýcovanka rozhodla kvôli širšej informovanosti zaviesť novinku, ktorá objasní všetkým priaznivcom skýcoveckej stránky a Skýcovanky kde, ako a kedy sme koncertovali. Rozhodli sme sa pre tento krok aj preto, že vnímame váš záujem o nás, keď sa nás častokrát pýtate kam balíme, kde hráme atď., čo nás veľmi teší. Info o nás nájdete aj na fb - DH Skycovanka, či na www.skycovanka.sk

Posledný júnový deň sa na Skýcove varil guláš a my sme sa varili tiež, pretože slnko nás nešetrilo pri koncerte v Hronovciach. Plánovaný hodinový koncert sa nečakane predĺžil o pol hodinu, ale myslím, že to nik neoľutoval, pretože chlapcom vyšli sóla v piesňach ako Tico-tico, Besame Mucho, či May way, ako sa patrí :-) Ale ani spevy nič nezostali dlžné, pretože spievajúce publikum spolu s našimi spevákmi hovorilo za všetko. Ďakujeme za pozvanie a za krásny zážitok.

Posledná úprava Sobota, 07 Júl 2012 12:19
 
Copyright © 2022 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Vápenice_br...
Image Detail