Úvod Podujatia Deň matiek - 11. mája 2014
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Polooblačno, miestami dážď a búrky, najnižšie ranné teploty 17 až 15 °C a najvyššie denné teploty 20 až 22 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 16 až 14 °C a denné maximá 20 až 22 °C.

Deň matiek - 11. mája 2014 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Gabriela Paukova   
Pondelok, 12 Máj 2014 11:47

V nedeľu dňa 11. mája 2014 sa uskutočnilo podujatie ku "Dňu matiek" v spoločenskej sále v kultúrnom dome. Po slávnostnom príhovore starostu obce Mgr. Tomáša Kolembusa, otvoril program piesňou spevácky súbor Vápenkár, potom vystúpili deti z materskej a základnej školy s kultúrnym programom, ktorý si pripravili pre mamičky a staré mamy. Na záver opäť zaspieval spevácky súbor Vápenkár, starosta obce sa poďakoval všetkým prítomným a podujatie ukončil. Všetky deti, mamičky  a staré mamy dostali od obce sladkosti.

Ďakujeme všetkým účinkujúcim - členom speváckemu súboru Vápenkár,  žiakom materskej a základnej školy Skýcov za pekný program, ktorý bol veselý, zábavný, ale aj dojímavý. Poďakovanie patrí aj všetkým triednym učiteľkám a učiteľom, ktorí so svojimi žiakmi tento program pripravili. Veríme, že ste boli všetci spokojní a odchádzali z osláv plní pekných dojmov a zážitkov. Fotografie si môžete pozrieť tu.

Posledná úprava Pondelok, 12 Máj 2014 13:56
 
Copyright © 2020 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Mikuláš_201...
Image Detail