Úvod Šport ZO ZTŠČ Skýcov Krásna rozlúčka s bielou perinou
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 12 až 10 °C a najvyššie denné teploty 18 až 20 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 12 až 10 °C a denné maximá 16 až 18 °C.

Krásna rozlúčka s bielou perinou PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Piatok, 24 Február 2017 08:36

Krásnym slnečným počasím a jarným vetríkom dali členovia Biatlon klubu Skýcov bodku za zimnou sezónou v našej obci. Mnohí neverili, že lyžovať a sánkovať sa v dedine dalo. No medzi Domovinu a Kruh sa slnečné lúče nedostali a tu bola posledná možnosť rozlúčiť sa so snehom. Tejto malej akcii sa zúčastnil aj Milan Matejov st. s rodinou, s ktorým sme si zaspomínali na "staré dobré časy".  Vyšportovaní a vyčerpaní sme sa s krásnym pohľadom na našu obec vrátili späť domov.

Je dôležité, aby sa tradícia zimného športu v našej obci odovzdávala mladšej generácii a nezabúdalo sa na to, že lyžovaním žila v minulosti celá naša obec.

Fotografie nájdete tu.

Napísal: Marián Miškov

Posledná úprava Piatok, 03 Marec 2017 09:50
 
Copyright © 2022 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
pomohol aj ...
Image Detail