Úvod Šport FK Skýcov Sezóna 2010/2011
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 12 až 10 °C a najvyššie denné teploty 18 až 20 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 12 až 10 °C a denné maximá 16 až 18 °C.

Sezóna 2010/2011
Fantastický Šedivý tretí na Autoslide PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Nedeľa, 06 Január 2013 20:25

Už pár rokov sa chystám do Žarnovice na Autoslide. Pred pár rokmi som mal dokonca kúpené vstupenky, ale keď som sa v nedeľu ráno zobudil na ceste bola veľká poľadovica, a tak som do Žarnovice radšej nevycestoval. Dnes bolo všetko inak. Išiel som povzbudiť nášho Karola Šedivého ml., ktorý už niekoľko sezón úspešne reprezentuje našu obce v Autoslide na plochej dráhe v Žarnovici. Tento ročník bol jubilejný desiaty. Celý deň bol pre Karola akýsi zakliaty, nedarilo sa mu, ale keď bolo najviac treba, tak ako pravý šampión zabral. Ako by povedal klasik, história si pamäta len víťazov a on túto myšlienku naplnil do bodky. Ak chcel postúpiť do veľkého finále musel skončiť najhoršie druhý v tzv. malom finále. Nikoho nenechal na pochybách a suverénne vyhral malé finále, čo mu zabezpečilo postup do veľkého finále. Vo veľkom finále nakoniec skončil v divizii 4x2 na fantastickom 3. mieste za Stanislavom Korytárom a Jozefom Machovičom. K tomuto úspechu mu gratulujeme a veríme, že bude v takýchto výkonoch pokračovať naďalej. Myslím si, že otec by bol s dnešným výkonom spokojný. Fotografie nájdete tu.

Posledná úprava Nedeľa, 06 Január 2013 20:32
 
Nádherný úspech študentky Zuzany PDF Tlačiť E-mail
Napísal Alžbeta Černáková   
Piatok, 28 December 2012 11:12

Skromná milá baba Zuzka Gahérová, občianka našej podhorskej obce Skýcov sa venuje motoristickému športu už od svojich piatich rokov. V súčasnosti preteká v slovenskom Cross Country, kde je v triede Hobby 125 na vynikajúcom 8. mieste. Tento rok sa zúčastnila európskeho šampionátu Enduro European Championship 2012. Celý motoristický seriál sa konal v piatich európskych štátoch. V Taliansku, kde Zuzana obsadila 2. miesto, v Estónsku 5., v Lotyšsku 4. a na Slovensku pekné 3. miesto. Celkovo získala bronzovú medailu, čo je nádherný úspech. O tom, že Zuzka preteká som sa dozvedela až z motoristickej relácii Pozor zákruta!, kde veľmi skromne rozprávala o svojich úspechoch. Verím, že o tejto milej pretekárke si v budúcnosti budeme môcť viac prečítať na webovej stránke obce, pretože si to určite zaslúži. Záverom Ti milá Zuzana blahoželáme k zisku bronzovej medaily a ďakujeme za úspešnú reprezentáciu našej malej obce, ale aj celého Slovenska. Tiež ďakujeme aj rodičom Dušanovi a Ľudmile za podporu a finančnú pomoc, pretože bez ich pričinenia by Zuzka nebola tam, kde je.

Celkom na záver Ti prajeme veľa zdravia, pretekárskeho šťastia a veľa súťaží bez nehôd. Nech sa Ti darí počas celého budúceho nového roku a nech sa ti splnia všetky novoročné predsavzatia. Fotografie si môžete pozrieť tu.

Posledná úprava Piatok, 28 December 2012 11:23
 
12. ročník futbalového turnaja o pohár starostu PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Nedeľa, 22 Júl 2012 09:39

V sobotu dňa 21. júla 2012 sa uskutočnil 12. ročník futbalového turnaja o pohár starostu obce. Tento rok sa turnaja zúčastnili okrem naších futbalistov aj mužstvá z Veľkého Klíža, Obýc a z najväčšej diaľky prišli futbalisti zo Žihárca. Je to dedina až za Šaľou. Prvý zápas odohrali naši futbalisti proti Žihárcu. Naším futbalistom sa podarilio zvíťaziť a postúpiť do zápasu o prvé miesto. V druhom zápase zvíťazil Veľký Klíž nad Obycami. V zápase o tretie miesto nastúpili futbalisti zo Žihárca proti Obyciam. Žihárec potvrdil úlohu favorita a suverénne zvíťazil. Asi o 18.00 hod. sa začal zápas o prvé miesto. Domáci nastúpili s túžbou obhajoby minuloročného víťazstva. Veľký Klíž nastúpil na druhý finálový zápas za dva týždne. Minulý týždeň prehrali smolne na svojom turnaji finálový zápas proti Rajčanom. Klížu sa nakonec podarilo dobyť v dramatickej koncovke horúcu skýcovskú pôdu. Zvíťazil 3:2. Pohár starostu obce tak tento rok putuje na Veľký Klíž. Po finálovom zápase nasledovalo odovzdávanie trofejí pre najlepšieho strelca, hráča, brankára a pre jednotlivé tímy. Potom už nasledovalo žrebovanie tomboly. Počas celého dňa si bolo možné zakúpiť guláš a nápoje. Tento rok nám trochu nevyšlo počasie, ale myslím si že účasť bola pekná. Najviac som sa bavil s ľuďmi zo Žihárca, ktorým sa na SKýcove veľmi páčilo a bolo vidieť, že sú spokojní. Dokonca nás pozvali na budúci rok na ich futbalový turnaj. Na záver sa patrí poďakovať všetkým, ktorí akýmkoľvek spôsobom pomohli s organizáciou turnaja, radšej ich nebudem menovať, lebo by som náhodou na niekoho zabudol a potom budem mať zle :) Troch ľudí však treba spomenúť pána Petra Černáka prezidenta klubu, Jara Červíka tajomíka klubu a Romana Černáka pokladníka klubu. Ďakujeme. Fotografie si môžete pozrieť tu. Nafotil pán Ján Talíř.

Po dohode s Tomášom dopĺňam článok o videozostrihy zo všetkých zápasov, varenia gulášu a vyhodnotenia celého turnaja. Nemám síce natočené všetky góly, ale bol to ozaj dlhý deň.:)

Posledná úprava Nedeľa, 22 Júl 2012 18:16
Čítať celý článok...
 
Skýcov : Hosťovce PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Utorok, 26 Apríl 2011 12:00

Reportáže zo zápasov prisľúbil Dušan Žikavský. Zatiaľ som sem dal len krátke video zo zápasu.

You need to a flashplayer enabled browser to view this YouTube video

 

 
FK Skýcov bilancuje PDF Tlačiť E-mail
Napísal Dušan Žikavský, Peter Jenis   
Utorok, 30 November 2010 10:02

FK Skýcov
FK Skýcov FK Skýcov
Na záver roka sa patrí bilancovať, tak aj my by sme chceli zbilancovať jesennú časť súťaže 2010/2011. Bilancovanie by sme rozdelili do niekoľkých častí. V prvom rade začneme od seba. Situácia, ktorá nastala po odchode Ľuboša Štuciku z postu trénera sa vedeniu FK nepodarilo vyriešiť. Preto vedenie a hierarchia šatne rozhodla o tom, že A mužstvo budeme viesť ja a Peter Jenis. Funkcie sme si rozdelili tak, že ja mám na starosti tréningový proces a Peter skladbu  zostavy a vedenie zápasov. Nakoľko sme obaja ešte aktívni hráči, žiadame vedenie, aby na túto pozíciu obsadili adekvátnu náhradu. I keď súčasnému stavu sa nebránime, píšem najmä za seba!

Posledná úprava Utorok, 30 November 2010 12:42
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu12DopreduKoniec»

Stránka 1 z 2
Copyright © 2022 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
preteky_12
Image Detail