Úvod Združenia a kluby DH - Skýcovanka
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Sneženie, najnižšie ranné teploty -10 až -12 °C a najvyššie denné teploty -4 až -2 °C. Zajtra prevažne oblačno a miestami prehánky, ranné minimá -8 až -10 °C a denné maximá -5 až -3 °C.

DH Skýcovanka

DH Skýcovanku može nájsť aj na facebook-uNapísali o nás PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Piatok, 24 August 2012 12:39

V Požitavských novinách vyšiel článok o koncerte DH Skýcovanka v programe Kultúrne leto Topoľčianky. Tu je link

 
DH Skýcovankav Topoľčiankach PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Štvrtok, 19 Júl 2012 06:29

Normal 0 21 false false false SK X-NONE X-NONE

V nedeľu 15. júla 2012 vystúpila v rámci programu Kultúrne leto 2012 v Topoľčiankach naša dychová hudba Skýcovanka. Vo výbornom koncerte sa predstavil aj Fero Miko, známy sólista na trúbke z Moravanky . DH Skýcovanka svojim repertoárom a skvelým prevedením nenechala nikoho na pochybách, že patrí v súčasnosti medzi najkvalitnejšie dychové hudby v regióne.  Tu si môžete pozrieť 6 videozostrihov vo vysokom rozlíšení z programu v Topoľčiankach :

 

Posledná úprava Pondelok, 13 August 2012 16:22
Čítať celý článok...
 
Agrokomplex 2010 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Nedeľa, 22 August 2010 08:39
Agrokomplex_201...
Agrokomplex_2010 Agrokomplex_2010
Vo štvrtok 19.augusta 2010 otvoril svoje brány Agrokomplex na známej  poľnohospodárskej výstave. Už tradične bolo slávnostné otvorenie za účasti DH Skýcovanka, ktorá hymnou celé podujatie odštartovala. Skýcovanka vystupovala počas otváracieho dňa ešte dvakrát. Pri slávnostnom vyhlásení najlepších chovateľských úspechov za rok 2010. Zlatým klincom programu bolo vystúpenie koní a jazdcov z Topoľčianok, ktorí spoločne zaujali nielen odbornú verejnosť ale aj nadšených divákov. O to smutnejšie pôsobila na všetkých samotná výstava. Agrokomplex z roka na rok upadá. Preč sú časy , keď ste mohli obdivovať nové poľnohospodárske stroje, ochutnať kvalitné vína, či obdivovať množstvo predpestovaných rastlín. Agrokomplex sa stáva predajným jarmokom čínskych hračiek, hlúpostí od výmyslu sveta a známych WS výrobkov.
Na videonahrávkach si môžete pozrieť slávnostné zahájenie, kosenie obilia ministrom Z.Simonom a ukážku španielskej jazdeckej školy z Topoľčianok
 
Posledná úprava Nedeľa, 22 August 2010 09:11
Čítať celý článok...
 
Tríbečské vinárske slávnosti PDF Tlačiť E-mail
Napísal Zuzana Juríková   
Piatok, 18 September 2009 12:08

TVS_Topolčianky
TVS_Topolčianky TVS_Topolčianky
12. 9. 2009 usporiadal Národný žrebčín v Topoľčiankach na svojom závodisku preteky dvojzáprahových a štvorzáprahových koní s medzinárodnou účasťou.Súčasťou tohto podujatia v areáli dostihovej dráhy boli aj Tríbečské vinárske slávnosti. O príjemnú atmosféru sa postarali folklórne skupiny zo Sľažian, z Obýc, z Topoľčianok a FS Inovec. Zároveň sa vystúpenia zúčastnili aj mládežníka DH Topoľanček, Podhrušovan i naša DH Skýcovanka, ktorá svojím repertoárom zaujala, ba i roztancovala prítomných. Súčasťou nášho vystúpenia boli slovenské, české piesne i orchestrálne skladby v úprave kapelníka Štefana Juríka. Tešíme sa na ďalšie vystúpenia v tejto sezóne.

V nasledujúcich videách si môžete pozrieť vystúpenie našej DH Skýcovanka ako aj jazdecké umenie dvojzápráhov a štvrozáprahov.

 

Posledná úprava Piatok, 18 September 2009 12:48
Čítať celý článok...
 
Koncert na Agrokoplexe v Nitre PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Piatok, 21 August 2009 06:58

Prezident SR
Prezident SR Prezident SR
Vo štvrtok 20.8.2009 vystupovala už tradične DH Skýcovanka na poľnohospodárskom veľtrhu Agrokopmlex v Nitre. Celé podujatie zahájila prezidenstkou fanfárou pri príchode Prezidenta SR Ivana Gašparoviča a predstaviteľov vlády SR. Po štátnej hymne nasledoval slávnostný príhovor ministra pôdohospodárstva Stanislava Becíka a následne Prezidenta SR Ivana Gašparoviča. Po ukončení oficiálnej časti nasledoval krátky koncert našej dychovky. Program bol rozdelený na dva bloky. Prvý blok bol pri slávnostnom zahájení dopoludnia a druhý pri odovzdávaní cien najlepším chovateľom na 4. ročníku Národnej výstavy hospodárskych zvierat v pavilóne živočíšnej výroby. Opäť v prítomnosti Prezidenta SR Ivana Gašparoviča hrala naša úspešná dychovka svoje skladby. Po vyhodnotení súťaže ukončila DH Skýcovanka svoje účinkovanie na Agrokomplexe v Nitre koncertom pre prítomných divákov. V nasledujúcich krátkych videách si môžete pozrieť príchod Prezidenta SR IVana Gašparivča za zvuku fanfár našej dychovky, hymnu SR a tiež jedno zábavné video. Pri vyhodnotení hospodárskych zvierat víťazný baran evidentne bojoval o svoje miesto na výslní a nezaprel, že je baran.

Posledná úprava Piatok, 21 August 2009 07:20
Čítať celý článok...
 
«ZačiatokDozadu123DopreduKoniec»

Stránka 1 z 3
Copyright © 2022 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Trnava_14
Image Detail