Úvod Šport
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Sneženie, najnižšie ranné teploty -10 až -12 °C a najvyššie denné teploty -4 až -2 °C. Zajtra prevažne oblačno a miestami prehánky, ranné minimá -8 až -10 °C a denné maximá -5 až -3 °C.

Šport


Miroslav Žikavský PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Piatok, 04 Apríl 2008 19:44
miroslav žikavský
Posledná úprava Piatok, 04 Apríl 2008 19:46
 
Rozprávkový čas na lyžiarskom pochode PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Miškov   
Streda, 06 Február 2019 19:13
Milovníci športu na lyžiach sa stretli 26. januára 2019 na tradičnom pochode okolo obce Skýcov.Organizátor pochodu Marián Miškov privítal všetkých, zároveň oboznámil účastníkov s 12 km trasou a zástavkami s občerstvením. Po krátkom príhovore a spoločnej fotke odštartoval starosta obce Mgr.Tomáš Kolembus 14. ročník tradičného pochodu. Keďže lyžovanie je výborný relax, zavítali do Skýcova aj nadšenci od Topoľčian, Partizánskeho, Banskej Bystrice a tiež susedov z Moravy. Počas 4-hodinového pochodu okolo obce a späť do cieľa chaty Breziny vládla vynikajúca atmosféra. Každý účastník pochodu si po spoločnej opekačke odniesol pamätný diplom, medailu, vecné ceny a veľa krásnych zážitkov. Mimoriadnu cenu si odniesli najstarší účastník pochodu 70-ročný Jozef Baštrnák a najmladší účastník pochodu 6. ročný Marco Miškov. Organizátor pochodu vyslovuje poďakovanie OcÚ za podporu, Stanislavovi Húskovi a Rudolfovi Kováčikovi za výpomoc pri zabezpečení pochodu, sponzorom za vecné ceny a pomocníkom pri oprave snežného skútra: Marián Matejov, Marcel Biloš, Jozef Gahér a Marcel Miškov. Ďakujem. Fotografie si môžete pozrieť tu.
Posledná úprava Štvrtok, 07 Február 2019 14:20
 
Európsky pohár v Country Crosse na Skýcove PDF Tlačiť E-mail
Napísal Marián Bernát   
Streda, 07 Február 2018 11:55

Priaznivcom motocrossu dávam do povedomia predbežný kalendár podujatí na rok 2018.

Chcel by som upriamiť Vašu pozornosť na 26. a 27. mája 2018, kedy sa uskutočnia v areáli Košariská prvýkrát v histórii Európsky pohár v Country Crosse a Medzinárodné majstrovstvá Slovenskej republiky v Country Crosse.

Termíny niektorých podujatí v rámci kalendára sa môžu meniť, ale tento termín je nemenný.

Toto bude veľká udalosť, na ktorú sa už teraz môžete tešiť.

Viac info na: www.motocrossclubskycov.sk

 

Marián Bernát - prezident Motocross Clubu Skýcov

 
Stolnotenisový turnaj 2015 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Sobota, 03 Január 2015 19:59

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Dnes sme v kultúrnom dome odohrali tradičný stolnotenisový turnaj, ktorého sa zúčastnilo 28 hráčov. Vďaka podpore starostu obce a Mariána Bernáta sme hrali v teple, s bohatými cenami, s občerstvením, s diplomom pre každého účastníka atď. Ďakujem aj všetkým členom stolnotenisového klubu, ktorí sa pričinili o bezproblémový priebeh.

Hráči boli rozdelení do 3 kategórií (Profi, Amatéri, Deti), kde sa začalo hrať v skupinách "každý s každým" a následne vyraďovacím spôsobom. V kategórii Deti, ktorý by sa kľudne mohla nazvať aj Dvojičky (hrali Fedorekovci a Žikavskí) bolo poradie nasledovné : 1. Dano Fedorek, 2. Jano Fedorek, 3. Rišo Žikavský.

V kategórii amatérov, kde bolo najviac hráčov, skončil na 3. mieste Mário Drienovský (mimochodom vyradil svojho otca Romana), druhý bol Adam Pauček (rovnako vyradil svojho otca) a víťazom sa stal Tomáš Miškov. Blahoželáme!

V kategórii Profi bolo 8 hráčov, ktorí reprezentujú obec v okresných súťažiach. Na treťom mieste skončil Radovan Krigovský, druhý bol Štefan Žikavský ml. a víťazom sa stal Vladimír Ondrejka ml. Fotografie si môžete pozrieť tu.

Všetkým hráčom aj fanúšikom ďakujeme za účasť a verím, že o rok sa znovu uvidíme!

Posledná úprava Pondelok, 05 Január 2015 09:36
 
Karol Šedivý vo výbornej forme v rakúskom Fuglau PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Utorok, 01 Júl 2014 06:20

V dňoch 21. - 22. 6. 2014 sa v rakúskom Fuglau zišli autokcrossoví reprezentanti zo Slovenska, Česka, Poľska, Rakúska a Maďarska. Na týchto pretekoch sa zišlo okolo sto jazdcov, medzi ktorými nesmel samozrejme chýbať ani náš Slovenský reprezentant Karol Šedivý, ktorému sa v prvej rozjazde nepodaril štart, a to ovplyvnilo aj výsledok. Keďže na tejto trati nie je Joker Lap, výrazne sa nemenilo ani poradie pri jednotlivých jazdách. Prvá rozjazda vyniesla Karola až na 7.miesto. Po prvej rozjazde prišli organizátori s tým, že harmonogram nestíhajú podľa predstáv, tak škrtli jednu rozjazdu. Do druhej rozjazdy dal Karol všetko. Skvelý štart, pohodová a takmer bezchybná jazda priniesla Karolovi 1. miesto. Rozjazdy mu vyniesli druhú štartovnú pozíciu vo finále vedľa Častorala a ďalšími štyrmi jazdcami. Po dvoch finálových kolách figuroval Karol na tretej pozícií za Častoralom a Woldrichom. Na dlhej šotolinovej zákrute Karol predviedol, že autocross má stále v krvi, a dostal sa pred Woldricha. Popredné poradie sa už nemenilo a Karol si z Rakúska odniesol nádherne 2. miesto a 17 bodov do bodovania.

Najbližší závod čaká Karola o 2 mesiace na tejto istej trati vo Fuglau.

Celkové finálové poradie divízie SuperNationals: 1.Roman Častoral; 2. KAROL ŠEDIVÝ; 3. Gerald Woldrich; 4. Jakub Bittman; 5.Karl Schadenhofer; 6. Manuel Forstenlechner

Blahoželáme a prajeme veľa štastia v ďaľších pretekoch. Fotografiu z odmeňovania najlepších jazdcov si môžete pozrieť tu.

Zdroj: facebook Karol Šedivý jr.

 
«ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec»

Stránka 4 z 34
Copyright © 2022 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
hniezdo_10
Image Detail