Úvod Šport
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Sneženie, najnižšie ranné teploty -10 až -12 °C a najvyššie denné teploty -4 až -2 °C. Zajtra prevažne oblačno a miestami prehánky, ranné minimá -8 až -10 °C a denné maximá -5 až -3 °C.

Šport


Volejbalový turnaj 2011 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Pondelok, 29 August 2011 10:33

Volejbalový_tur...
Volejbalový_turnaj_2011__08 Volejbalový_turnaj_2011__08

V sobotu 27. augusta sme v našej obci na multifunkčnom ihrisku zorganizovali volejbalový turnaj. Pôvodne sme turnaj pripravili pre 6 družstiev : VHS Zlaté Moravce, Starý Tekov, Bošany, Nová Baňa, Vráble a VK Skýcov. V piatok nás nemilo prekvapili tri družstvá, ktoré sa z turnaja na poslednú chvíľu odhlásili. Boli sme tak nútení improvizovať. Veľká vďaka patrí Robovi Šútorovi, ktorý dokázal v priebehu niekoľkých hodín zabezpečiť zmiešané družstvo z Obýc, doplnené o hráčov zo Zlatých Moraviec. Turnaj sme tak nakoniec zorganizovali pre 5 družstiev : Bošany, VHS Zlaté Moravce, Obyce, Skýcov A a Skýcov B. Turnaj otvoril starosta obce Tomáš Kolembus a zaželal všetkým súťažiacim veľa športového šťastia. Štartovné bolo pre všetkých 5 € / hráč. Za to získal každý účastník guláš, bagetu, 2 pivká , 2 kofoly a ešte každé družstvo minerálku a dva litre vína.

 

Posledná úprava Piatok, 02 September 2011 14:07
Čítať celý článok...
 
Futbalový turnaj o pohár starostu obce Skýcov PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Nedeľa, 24 Júl 2011 12:18

V sobotu 23.júla 2011 sa v našej obci uskutočnil už tradičný futbalový turnaj O pohár starostu obce Skýcov. Turnaja sa zúčastnili 4 družstvá : FK Veľký Klíž, FK Hostie, FK Krtovce a FK Skýcov. Turnaj začal na upravenom trávniku zápasom Skýcov : Hostie. Víťazstvo sa nakláňalo raz na jednu raz na druhú stranu. Po vyrovnanom zápase bol konečný výsledok 3 : 3  a postupujúcom rozhodol až penaltový rozstrel. Zaujímavosťou je, že obe družstvá v druhej sérii vymenili brankárov. A to naozaj rozhodlo. Náš kapitán Kuko Lubo Štucika si na prvú loptu siahol, ale druhú už vyrazil. Skýcov postúpil do finále. V druhom zápase nastúpili proti sebe favorizované družstvo FK Krtovce a mladé družstvo FK Veľký Klíž. Po napínavom a vyrovnanom zápase, ktorý skončil 0 : 0 nasledoval opäť penaltový rozstrel. V ňom boli úspešnejší mladíci z Veľkého Klíža a postúpili do finále. V zápase o tretie miesto hráči FK Krtovce nenechali nič na náhodu a svojho súpera jednoznačne rýchlostne aj kvalitatívne prevýšili. FK Krtovce : FK Hostie 8 : 2. Vo finále o 19.00 hodine nastúpili proti sebe domáci FK Skýcov a FK Veľký Klíž. Hráči Veľkého Klíža na začiatku zápasu otvorili hru a vysoko napádali hráčov Skýcova. Po dvoch nepremenených šanciach sa tak ukázalo klasické - nedáš dostaneš. Skýcov dal veľmi rýchlo dva góly a domáci hráči sa upokojili.Klížanci však neskladali zbrane a chybou v obrane Skýcova sa im podarilo znížiť na 2 : 1. Skýcov opäť udrel a Vlado Gubco zvyšoval na 3 : 1. Peknou priamočiarou akciou sa hráčom Veľkého Klíža podarilo opäť znížiť. V závere zápasu sa Skýcov stiahol a bránil výsledok. FK Veľký Klíž po veľkom nápore vsietil gól na 3 : 3, ale rozhodca ho pre ofsajd neuznal. V záverečnom tlaku nastrelili ešte hráči z Veľkého Klíža ešte brvno. FK Skýcov tak vyhral turnaj víťazstvom vo finále na FK Veľký Klíž 3 : 2. Po ukončení turnaja odovzdal starosta obce Mgr. Tomáš Kolembus poháre pre najlepšie družstvá a taktiež pre najlepších jednotlivcov.

 

Posledná úprava Nedeľa, 24 Júl 2011 13:19
Čítať celý článok...
 
Stolný tenis finišuje PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Vladimír Ondrejka ml.   
Nedeľa, 13 Marec 2011 19:00

Klub Skýcov
Klub Skýcov Klub Skýcov

Počas tohto týždňa sa odohrali ďalšie zápasy stolnotenisových líg, ktoré sa chýlia ku koncu.

Skýcov B remizoval v Čiernych Kľačanoch F 9:9, čo je relatívne dobrý výsledok.

Áčko hralo v piatok aj v nedeľu. Najskôr sme v Čiernych Kľačanoch nestačili na domáce Céčko a prehrali sme jednoznačne 16:2. Dnes sme ale v domácom prostredí zdvihli zástavu vysoko najmä vďaka Žikavským, ktorí vyhrali všetko, čo sa dalo, a napriek neúčasti Martina Kusého sme porazili Žitavany B 11:7.

 

Do konca súťaže ostáva odohrať ešte 2 zápasy, s Nevericami a s lídrom zo Zlatých Moraviec. Zatiaľ si držíme veľmi dobré šieste miesto v 12-člennej lige.

Posledná úprava Nedeľa, 13 Marec 2011 19:01
 
Začiatok jarnej časti futbalovej ligy PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Nedeľa, 04 Apríl 2010 17:42
Odvetná časť futbalovej súťaže sa nám rozbehla prvým kolom už pred dvomi týždnami. V prvom kole sme mali vycestovať do Večíc (predohrávka), ale zápas sa nakoniec odložil, lebo domáci ešte nemali spôsobili trávnik po rozsiahlej prestavbe. Minulý týždeň už odohrali naši chlapci prvý majstrovský zápas v Machulinciach. Zápas sa začal z nášho pohľadu veľmi sľubne. Viedli sme 2:0, ale domáci nezložili zbrane a podarilo sa im zápas otočiť na konečných 3:2. Zápas sa dohrával v napätej atmosfére, čoho dôkazom bolo vylúčenie Ľuboša Štuciku. Dnes nastúpili Skýcovčania na ďalši majstrovský zápas v Hosťovciach. Z dobre informovaného zdroja som sa dozvedel že naši chlapci uhrali lichotivú remízu 1:1. Takže prvý jarný bodík je doma. Budúci týždeň pokračujeme v šnúre na súperových ihriskách. Tentokrát zavítame na Obyce. Zápas by sa mal hrať v sobotu dňa 10.04.2010 o 15:30. Všetkých srdečne pozývame.    
Posledná úprava Nedeľa, 04 Apríl 2010 17:43
 
Vianočný stolnotenisový turnaj PDF Tlačiť E-mail
Napísal VladoO   
Pondelok, 28 December 2009 16:25
4
4 4
V nedeľu, 27.12. 2009 sa v budove ZŠ tradične konal stolnotenisový turnaj. Zorganizoval ho stolnotenisový klub s finančnou podporou obce. Tento rok sa opäť zúčastnilo o niečo viac hráčov ako minulý rok, konkrétne 25. Tí boli rozdelení do 2 kategórií (11 mladých hráčov vs. 14 starších + deti). Hralo sa v 6 skupinách systémom každý s každým. 8 najlepších medzi mladými a 8 najlepších medzi staršími a deťmi postúpili do ďalšej fázy. Ďalej sa hralo vyraďovacím spôsobom. Celkovým víťazom medzi mladými sa stal Vladimír Ondrejka ml., na druhom mieste skončil Milan Krigovský ml. a na treťom mieste Miloš Ďuračka. Medzi staršími zvíťazil Štefan Žikavský st. po finálovej výhre nad Milanom Krigovským st.. Na treťom mieste skončil Milan Dávid, keď v zápase o tretie miesto zdolal Pavla Žikavského. Po 5 hodinách intenzívneho hrania (na 2 stoloch :) ) sme takmer všetkým zúčastneným odovzdali ceny a rozišli sa s tichou dohodou, že o rok sa opäť stretneme.
Posledná úprava Štvrtok, 07 Január 2010 11:25
 
«ZačiatokDozadu12345678910DopreduKoniec»

Stránka 5 z 34
Copyright © 2022 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
P5250066
Image Detail