Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Farské oznamy - 25. nedeľa v cezročnom období

SÚBOR
Dátum: 18.09.2022
Autor: Obec Skýcov
Farské oznamy - 25. nedeľa v cezročnom období

Farské oznamy - 25. nedeľa v cezročnom období

FARNOSŤ NANEBOVZATIA PANNY MÁRIE SKÝCOV

OSTATNÉ OZNAMY A INFORMÁCIE

Ďakujem za upratovanie kostola skupine č. 10 a o túto službu na budúcu sobotu prosím skupinu č. 11 (ulica Športová), za ktorú je zodpovedná p. Oľga Mišková. Pán Boh zaplať za túto službu pre farnosť! Ďakujem tiež za milodar 50 Eur pre potreby farnosti.

Včera sme sa mohli zúčastniť predpremiéry dokumentárneho filmu Biskup Michal Buzalka v Kultúrnom dome. Chcel by som poďakovať všetkým, ktorí pomohli pri príprave tejto akcie. Osobitne ďakujem za organizáciu p. Mariánovi Miškovovi, p. starostovi, p. Betke Pavkovej, p. Hosťoveckému a p. Fáberovi za projekciu a ozvučenie. Všetkým vyslovujem Pán Boh zaplať!

Pripomínam rodičom prvoprijímajúcich detí, že je potrebné deti prihlásiť do 25.9.2022. Prihlášky sú k dispozícii pri východe z kostola, alebo na webovej stránke farnosti. Je tiež potrebné, aby deti, ktoré neboli pokrstené v našej farnosti priniesli aj krstný list z farnosti svojho krstu. Príprava začína od októbra.

Od októbra začína aj príprava birmovancov na prijatie sviatosti birmovania. Prihlášku je potrebné odovzdať do nedele 2.10.2022. Prihlásiť sa môžu žiaci od 8 roč. ZŠ a starší. Predpokladaný termín udelenia sviatosti birmovania je jeseň 2023.

Chcem poďakovať všetkým, ktorí minulí týždeň priniesli sušené hríby, ktoré chceme ako potravinovú zbierku farnosti obetovať pre Kňazský seminár sv. Gorazda v Nitre. Ak by sa ešte našli obetaví ľudia ochotní podeliť sa, môžu sušené hríby priniesť do sakristie do konca septembra.

Na budúcu nedeľu pri sv. omši o 10.30 hod. by sme chceli poďakovať Pánu Bohu za úrodu. Boli by sme vďační, ak by ste mohli v priebehu týždňa priniesť do sakristie ovocie, alebo zeleninu, ktorá by sa použila na výzdobu oltárov.

Členovia SSV si môžu v sakristii prevziať Pútnik svätovojtešský a podielovú knihu. Členské je 8 Eur. Prihlásiť sa do SSV môžete u p. Márii Pavkovej, ktorej ďakujem za distribúciu kníh.

 

Pochválený buď Ježiš Kristus!

 

www.skycov.ifara.sk

 

V prípade potreby ma môžete kontaktovať na tel. čísle: 037/63 46 214, 0948 155 750, alebo na e-mail: skycov@nrb.sk

 

Vdp. Ladislav Kováč - správca farnosti Skýcov

Súbory na stiahnutie

Názov Veľkosť Formát Dátum Zoradiť podľa:
Farské oznamy - 25. nedeľa v cezročnom období Veľkosť: 133 kB Formát: pdf Dátum: 18.9.2022

Komentáre sú dostupné až po prihlásení na Váš Facebook profil. Ak ste neodsúhlasili Cookies, komentáre sa nemôžu zobrazovať.