Preskočiť na hlavné menu Preskočiť na obsah
Preskočiť navrch stránky Preskočiť na koniec obsahu

Country Cross 2024

VIDEO
Dátum: 21.05.2024
Autor: Obec Skýcov
Country Cross 2024

Country Cross 2024

Motocross Club Skýcov opäť po roku privítal 287 pretekárov na MM SR v Country crosse. V sezóne roku 2024 boli preteky v Skýcove druhé v poradí. Domáci pretekári i členovia klubu pripravovali 10 km dlhú trať. Prípravy boli náročné, ale náš šikovný tím to zvládol bez problémov. Polievanie trate zabezpečili DHZ Topoľčianky a DHZ Sľažany, ktorým patrí veľké ,,ďakujem”. Všetko išlo podľa plánov, a tak v sobotu o 10.00 hod. mohli odštartovať prvé kategórie. Po prvom dni sa zmenil smer trate a upravila sa trať na nedeľu. Počas celého víkendu prišlo podporiť jazdcov až 1200 divákov. Medzi pretekármi súťažili aj naši domáci jazdci. Erika Gahérová skončila na nádhernej 4. priečke, Marián Matejov sa umiestnil na 10. pozícii, Anton Fides si vybojoval 8. miesto, Erik Kováč skončil na 17. priečke, Rudolf Siklienka sa umiestnil na 7. priečke a Denis Lidik sa umiestnil na 14. mieste.
 
Tento rok sa z domácich jazdcov umiestnil na 1. mieste v kategórii SP E1 Patrik Pauček.
 
Našim jazdcom ďakujeme za vzornú reprezentáciu. Poďakovať chceme taktiež aj našim sponzorom MB elektro servis, PMMONT s. r. o., AUTOCENTRUM - Roman Ďuračka, Rechtys s.r.o., Agrok s.r.o., BenátCentrum, ViOn, Château Topoľčianky, ATV RESCUE System s. r. o., AUTO-ASOS, starostovi obce Skýcov – Tomášovi Kolembusovi a celému obecnému zastupiteľstvu, Združeniu urbárnikov pozemkového spoločenstva Skýcov a všetkým, ktorí prispeli k celkovej organizácii podujatia.
 
Vďaka patrí aj celému personálu v bufete, traťovým komisárom a ostatným usporiadateľom.
 
Za zorganizovanie celého športového podujatia patrí poďakovanie prezidentovi Motocross Clubu Skýcov Mariánovi Bernátovi.
 
Marián Miškov
viceprezident Motocross Clubu Skýcov

Video