Úvod Šport FK Skýcov Skýcov - Tesárske Mlyňany
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 12 až 10 °C a najvyššie denné teploty 18 až 20 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 12 až 10 °C a denné maximá 16 až 18 °C.

Skýcov - Tesárske Mlyňany PDF Tlačiť E-mail
Napísal Tomáš Kolembus   
Nedeľa, 04 Máj 2008 19:38

Skýcov - Tesárske Mlyňany 4:0 (1:0) 04.05.2008

Góly Skýcova: 18. N.Pánik, 58. P.Králik,

64. a 67. R.Drienovský

 

 

Zápas sa začal o 16:30 na miestnom ihrisku. Počasie bolo nemastné, neslané, ani teplo, ani zima. Fúkal dosť nepríjemný vietor. Domáci začali, ako sa na lídra tabuľky patrí, náporom. Tesárske Mlyňany začali dosť defenzívne. V prvých minútach to bolo dobýjanie hosťujúcej brány zo strany Skýcova. Tento tlak zúročil v 18. minúte Noro Pánik, ktorý obišiel hosťujúceho obrancu, aj brankára a do prázdnej brány poľahky skóroval. 18. minúta 1:0 pre Skýcov. Skýcovčania v snahe rozhodnúť ešte v prvom polčase ďalej tlačili Mlyňany, ale tie mali postavenú skalopevnú obranu, cez ktorú sa ťažko prenikalo. Treba dodať, že domácim dosť viazla kombinácia v strede poľa. Nakoniec sa domácim nepodarilo druhýkrát skórovať a tak sa išlo do šatní za stavu 1:0 pre Skýcov. Druhý polčas začali domáci vlažne! Prvých 15. minút akoby sa domáci hľadali. Viazla im kombinácia, medzi stredopoliarmi a útočníkmi. Vykúpenie pre domácich prišlo v 58. minúte, kedy sa konečne domácim podarila pekná akcia. Juro Pauček poslal krížny pas, na voľného Štefana Bonu, ktorý si loptu spracoval a poslal prudký center do šestnástky. Centrovanú loptu podbehol hosťujúci obranca a Peter Králik sa trafil parádne z voleja. 58. minúta 2:0 pre Skýcov. Po tomto góle z domácich akoby spadla nervozita a začali na ihrisku koncertovať. Najskôr prišli hviezdne chvíle Romana Drienovského! Loptu mu z pravej strany prihral Peter Králik. Roman loptu spracoval, urobil svoju typickú kľučku do ľavej strany a chcel centrovať na voľného Štefana Bonu. Lopta sa však k Štefanovi nedostala, keď si ju do brány nešťastne zrazil hosťujúci obranca. 64. minúta 3:0 pre Skýcov. Za zmienku stojí ďalšia šanca Skýcova kedy vysunul Peter Jenis do čistej šance Štefana Bonu, ale ten neprestrelil hosťujúceho brankára! Potom prišiel druhý gólový moment Romana Drienovského, kedy poslal dlhý pas Ľuboš Štucika, hlavičkový súboj vyhral domáci Juraj Turčan, lopta sa dostala na hranici šestnástky k voľnému Romanovi Drienovskému, ktorý už vie čo má v takýchto situáciách robiť! Nezaváhala ani sekundu a loptu poslal lobom ponad hosťujúceho brankára. Bol to druhý Romanov gól v zápase! Treba však dodať, že Juraj Turčan bol v okamihu prihrávky v ofsajde, ale postranný rozhodca nezamával a tak gól platil! 67. minúta 4:0 pre Skýcov. V ďalšom priebehu stoja ešte za zmienku, strela Petra Jenisa, ktorá „lízala“ brvno, priamy kop Petra Králik, ktorý skončil na ľavej tyči a nebezpečný center Štefana Bonu z ľavej strany, ktorý brankár vyrazil len na nabiehajúceho Štefana Žikavského ml., ten však z blízka nastrelil „len“ brvno. Nedá mi nespomenúť 80. minútu, kedy sa na ihrisko dostal za búrlivých ovácií domácich fanúšikov Roman „Toudi“ Černák! Nakoniec Skýcov – Tesárske Mlyňany 4:0! Za hráčov zápasu by som vyhlásil Romana Drienovského a Štefana Bonu.

P.S. Nedá mi nespomenúť skupinku domácich fanúšikov, ktorí chodia aj na zápasy von! Týmto ich pozdravujem a nech chodia fandiť ďalej! Nebudem menovať, aby som niekoho náhodou nezabudol! Ale keďže Zuzke Nováckej som to sľúbil, tak ju pozdravujem špeciálne


Video archív - Skýcov - Tesárske Mlyňany 4:0 (1:0) 04.05.2008
Posledná úprava Pondelok, 19 Máj 2008 08:23
 
Copyright © 2022 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
letpohlad_2...
Image Detail