Úvod Šport FK Skýcov Veľké ĎAKUJEME
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 12 až 10 °C a najvyššie denné teploty 18 až 20 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 12 až 10 °C a denné maximá 16 až 18 °C.

Veľké ĎAKUJEME PDF Tlačiť E-mail
Napísal Administrator   
Streda, 18 Jún 2008 17:02


Na záver sezóny sa patrí bilancovať. Na hodnotenie sú tu samozrejme kompetentnejší ako sú predseda klubu, tréner alebo kapitán. Ja sa sezónu pozriem ako pravidelný divák. Bola to najkrajšia sezóna , ktorú som tu zažil a to z viacerých dôvodov.

Úroveň zápasov

Po stabilizácii a omladení kádra začali naši hráči podávať veľmi kvalitné výkony . Videli sme veľa kvalitných zápasov s vysokým gólovým rozdielom a ozaj ľúbivými akciami. Často sa stávalo, že naši chlapci vyhrali rozdielom triedy a svojimi stabilnými a kvalitnými výkonmi prilákali na zápasy stále viac divákov. FK Skýcov sa v tejto súťaži stal jednoznačne pojmom a svojou kvalitou lákal aj divákov z okolia. Víťazstvo v 2 C triede okresu Zlaté Moravce im patrí zaslúžene . Ťažko vyzdvihnúť niektorých hráčov, o úspech sa pričinili všetci. Určite milým prekvapením boli výkony mladého kapitána Petra Jenisa, ktorý dozrel na hráča s veľkým prehľadom a pokojom na ihrisku.

Areál

Kto nebol na Skýcove na futbale dlhšie obdobie a prišiel by dnes na štadión, nestačil by sa čudovať. Celý areál prešiel obrovskou zmenou. V súčasnosti máme krásny, upravený, polievaný a hlavne pravidelne strihaný trávnik, ktorý nám závidia mnohé okolité kluby. Samotné prostredie pre divákov – VIP tribúna, nové miesta pre divákov, oplotenie, dlažba, upravené kabíny pre hráčov, úprava terénu a miesto pre hudobné skupiny určite skrášlili a zatraktívnili celý areál.

Nám divákom ostáva teda len jediné ! Za celú sezónu, za predvedené výkony, dosiahnuté umiestnenie a krásny a upravený areál povedať veľké ĎAKUJEME !

Video archív - Aký by to bol záver úspešnej sezóny bez osláv víťazstva .

Posledná úprava Streda, 18 Jún 2008 17:08
 
Copyright © 2022 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Maškarný pl...
Image Detail