Úvod Šport Volejbal Volejbalový turnaj 2011
!!! Stránka v rekonštrukcii !!!

Predpoveď (pocko.sk) počasia

Predpoveď počasia na dnes pre Skýcov. Malá oblačnosť, najnižšie ranné teploty 12 až 10 °C a najvyššie denné teploty 18 až 20 °C. Zajtra malá oblačnosť, ranné minimá 12 až 10 °C a denné maximá 16 až 18 °C.

Volejbalový turnaj 2011 PDF Tlačiť E-mail
Napísal Mgr. Jozef Zvolenský   
Pondelok, 29 August 2011 10:33

Volejbalový_tur...
Volejbalový_turnaj_2011__08 Volejbalový_turnaj_2011__08

V sobotu 27. augusta sme v našej obci na multifunkčnom ihrisku zorganizovali volejbalový turnaj. Pôvodne sme turnaj pripravili pre 6 družstiev : VHS Zlaté Moravce, Starý Tekov, Bošany, Nová Baňa, Vráble a VK Skýcov. V piatok nás nemilo prekvapili tri družstvá, ktoré sa z turnaja na poslednú chvíľu odhlásili. Boli sme tak nútení improvizovať. Veľká vďaka patrí Robovi Šútorovi, ktorý dokázal v priebehu niekoľkých hodín zabezpečiť zmiešané družstvo z Obýc, doplnené o hráčov zo Zlatých Moraviec. Turnaj sme tak nakoniec zorganizovali pre 5 družstiev : Bošany, VHS Zlaté Moravce, Obyce, Skýcov A a Skýcov B. Turnaj otvoril starosta obce Tomáš Kolembus a zaželal všetkým súťažiacim veľa športového šťastia. Štartovné bolo pre všetkých 5 € / hráč. Za to získal každý účastník guláš, bagetu, 2 pivká , 2 kofoly a ešte každé družstvo minerálku a dva litre vína.

 

Turnaj sa hral spôsobom každý s každým na dva víťazné sety. V úmornom teple a pod pražiacim slnkom mali diváci možnosť vidieť množstvo kvalitných zápasov a krásnych volejbalových výmien. Po siedmych hodinách zápasov bolo poradie nasledovné : 1.miesto - VHS Zlaté Moravce, 2. miesto - Bošany, 3.miesto - Skýcov A (P.Matejov ml., P.Matejov st., K.Pätoprstý, M.Jurík, M.Dávid, M.Krigovský a P.Lukáčová), 4.miesto - Skýcov B (J.Dávid, J.Erickson, J.Mihalík, M.Mihalík, P.Mihalík, J.Zvolenský a J.Juríková), 5.miesto - Obyce. Pre vysvetlenie treba ešte uviesť, že družstvo Skýcov B vzniklo v sobotu ráno :) Chcel by som poďakovať Jojovi Dávidovi, Dodovi Mihalíkovi a Jefreymu Ericksonovi za to, že napriek zraneniam boli ochotní nastúpiť a zabojovať.

A teraz ako sa patrí , treba všetkým riadne poďakovať:)V prvom rade Palkovi Matejovovi za to, že tento turnaj vôbec vznikol a zrealizovali sme ho, Mirovi Juríkovi a Palkovi Matejovmu za dovezenie diviaka na guláš, starostovi Tomášovi Kolembusovi za krásne poháre pre všetky súťažné družstvá a OcÚ Skýcov za 100 € na zorganizovanie turnaja a zapožičanie stolov a lavíc. Taktiež ďakujeme všetkým sponzorom : Vierke Matejovej, p. Trlandovi (rodákovi zo Skýcova žijúceho v Bošanoch), p. Ďurkovičovi z Bošian , p. Kršiakovi z Topoľčianok za ceny pre súťažné družstvá. Milanovi Dávidovi za super rozhodcovskú stolicu, chalanom z baru na Skýcove za zapožičanie slnečníkov, p. Samkovi za zapožičanie pípy a chladenia na pivo a kofolu, Marcelovi a Majovi Miškovým za budíky, slnečníky a pomoc, Karolovi Pätoprstému a jeho pomocníkom Jožkovi Nováckemu a Janke Dávidovej za vynikajúci guláš, Vierke Matejovej, Mirke Juríkovej, Evke Bilošovej a Evke Zvolenskej za prípravu občerstvenia pre všetkých súťažiacich a pomoc pri realizácii turnaja, Marošovi a Peťovi Mihalíkovi za super čapovanie :)

A čo na záver ? To najkrajšie a najveselšie bolo vlastne pre nás všetkých, čo žijeme na Skýcove volejbalom,  po turnaji. Spoločne s našimi rodinami a deťmi sme sa po náročnom dni zabavili, zahrali si volejbal 9 proti 9 :), smiali sa, spievali, zatancovali si, ....fotografie si môžete pozrieť tu

 

Posledná úprava Piatok, 02 September 2011 14:07
 
Copyright © 2022 Internetové stránky obce Skýcov. Všetky práva vyhradené.
Joomla! je bezplatný softvér uvoľnený pod licenciou GNU/GPL.
 
Úcta k star...
Image Detail