Napísal Mgr. Jozef Zvolenský
Utorok, 07 Apríl 2009 06:05

VK Skýcov _____...
VK Skýcov _____________ VK Skýcov _____________

Do súťaže sme vstúpili jasnou prehrou s družstvom VHS (neskorším víťazom celej súťaže) . Ďalší zápas sme tiež prehrali a nevyzeralo to s nami vôbec dobre. Potom sa to akosi zlomili. Povedali sme si, že predsa o nič nejde, sme nováčikovia a hráme pre radosť z hry. Vyhrali sme náš prvý zápas a toto víťazstvo nám vlialo novú krv do žíl. Ďalšími úspešnými víťaznými zápasmi sme sa na prekvapenie mnohým dostali medzi 4 najlepšie družstvá a získali tak možnosť hrať PlayOff.  Rozlosovanie PlayOff bolo dané .Naším súperom pre postup do finále sa stalo vedúce družstvo celej súťaže Pitkin Team. Zápas malo v rukách jasne družstvo Pitkin Team a ujalo sa vedenie 2 : 0 na sety. A potom to prišlo. Naše družstvo sa vzchopilo, Pitkin Team si mysleli, že im víťazstvo samo spadne do lona a zrazu sa celý zápas zdramatizoval.

(25 : 17, 17 : 25, 25 : 19, 31 : 29)

Rozhodujúci zápas v PlayOff volejbalovej mestskej ligy v Zlatých Moravciach o tretie miesto sme odohrali proti mladému družstvu Načo Názov. Náš súper bol rozohratý z predošlého zápasu, ktorý odohral pred zápasu s nami. V prvom sete sme sa zo začiatku nevedeli chytiť ale postupom času sme prebrali iniciatívu a naši smečiari ovládli po pekných prihrávkach sieť. Robili sme málo chýb na podaní , zlepšili príjem súperovho podania a hrali v pohode v poli. Občas sme síce v priebehu druhého a tretieho setu stratili koncentráciu ale zápas sme mali pevne v rukách. Najzaujímavejší bol záver štvrtého setu . Viedli sme 24 : 16 a mali sme mečbol , ale toľko sme vymýšľali až súper aj napriek timeout-u vyrovnal na 24 : 24.

Posledná úprava Utorok, 07 Apríl 2009 06:04

Hráme Playoff PDF Tlačiť E-mail
Sobota, 21 Marec 2009 13:51

MVL Moravce
VK Skýcov : Kľuďasi 3 : 0

(25 : 12, 25 : 16, 25 : 15)

Určite to poznáte - keď sa sami nepochválite, nikto Vás nepochváli. Dnešné víťazstvo v Mestskej volejbalovej lige Zlaté Moravce nás posúva do Playoff. V ňom sa stretnú najlepšie štyri družstvá základnej časti a my sme si dnešným víťazstvom účasť vybojovali. Playoff sa hrá spôsobom 1. vs 4. družstvo a 2. vs 3. družstvo po základnej časti. Pre nás je už veľkým úspechom postup do playoff. Môžeme len prekvapiť. Dnešné víťazstvo bolo pre nás veľmi dôležité a záslúžili sa oň : Petra Lukáčová, Karol Pätoprstý, Roman Černák, Dodo Mihalík, Jozef Zvolenský, Miro Jurík a dvaja nováčikovia Peťo Jenis a Miloš Černák. Jojo Dávid a Jeffrey Erikson sú zranení ale Jojo "chodí" s nami a vehementné nás povzbudzuje.Držte nám na budúcu sobotu palce.

Posledná úprava Sobota, 21 Marec 2009 14:11